Актуальне

21 Березня 2018
Прийнято участь у Тренінгу для тренерів з оцінки впливу на довкілля 14-15 березня 2018р., м. Львів  Прийнято участь у Тренінгу для тренерів з оцінки впливу на довкілля 14-15 березня 2018р., м. Львів

Прийнято участь у Тренінгу для тренерів з оцінки впливу на довкілля 14-15 березня 2018р., м. Львів

Співробітниками відділу досліджень навколишнього середовища ІТГІП НАН України Новохацькою Н. А., к.т.н. та Загородньою С. А., к.т.н. прийнято участь у Тренінгу для тренерів з оцінки впливу на довкілля, який проводився в місті Львів 14-15 березня 2018р.. Тренінг присвячений висвітленню основних моментів процедури оцінки впливу на довкілля для подальшої передачі учасниками отриманих знань зацікавленим сторонам у своїх регіонах.

Детальнiше »
24 Листопада 2017
 За результатами польового обстеження резервних джерел питно-господарчого водопостачання на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей   За результатами польового обстеження резервних джерел питно-господарчого водопостачання на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей

За результатами польового обстеження резервних джерел питно-господарчого водопостачання на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей

За результатами польового обстеження резервних джерел питно-господарчого водопостачання на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей (2016 р.) та аналізу отриманих результатів (2017р.) фахівцями ІТГІП НАНУ та УкрНДІ цивільного захисту ДСНС України за підтримки міжнародних установ вперше для регіону Донбасу виконана оцінка екологічних ризиків існуючої системи водопостачання за умов комплексного впливу чинників військових дій та прискореного затоплення шахт.

Детальнiше »
17 Листопада 2017
 6-й Всеукраїнський зїзд екологів з міжнародною участю   6-й Всеукраїнський зїзд екологів з міжнародною участю

6-й Всеукраїнський зїзд екологів з міжнародною участю

6 Всеукраїнський зїзд екологів з міжнародною участю у Вінницькому національному технічному університеті це зустріч фахівців з питань екології для пошуку спільних підходів, інженерних шляхів вирішення екологічних проблем України, обміну ідеями та досвіду, наукового пошуку з екологічних досліджень.

Детальнiше »
17 Листопада 2017
 День створення кафедри   День створення кафедри

День створення кафедри

День створення кафедри “Геоінформаційних технологій і космічного моніторингу Землі” факультету “Ракетно-космічноЇ техніки” Національного аерокосмічного університету імені М.Жуковського в місті Харків підтвердив актуальність спеціальностей в сучасних умовах.

Детальнiше »
20 Серпня 2017
 Тренінги "Data Science Bootcamp"   Тренінги "Data Science Bootcamp"

Тренінги "Data Science Bootcamp"

Старший науковий співробітник Відділу природних ресурсів Анпілова Євгенія Сергіївна відвідала серію тренінгів “Data Science Bootcamp”, організовану американською компанією Integrated Technology Laboratory LLC (Intela) для підвищення кваліфікації викладачів і науковців українських установ в сфері інтелектуального аналізу даних, що проводилась 12-15 та 16-19 серпня на території НТУУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Детальнiше »
1 2 3 > >>