Актуальне

13 Травня 2013
Участь представника Інституту у роботі Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Участь представника Інституту у роботі Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України

Участь представника Інституту у роботі Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України

10-12 травня 2013 року головний науковий співробітник Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, доктор технічних наук Яковлєв Є.О. взяв участь у виїзному засіданні Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України.

Детальнiше »
25 Квiтня 2013
Інститут відзначено дипломом НАН України за участь у виставці Інститут відзначено дипломом НАН України за участь у виставці

Інститут відзначено дипломом НАН України за участь у виставці

Національна академія наук України відзначила Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору дипломом за активну участь у виставці спеціалізованого обладнання та технологій «Наука – виробництву», яка проходила 23-25 квітня 2013 року в рамках Всеукраїнського фестивалю науки.

Детальнiше »
23 Квiтня 2013
Участь у ГІС-ФОРУМі Участь у ГІС-ФОРУМі

Участь у ГІС-ФОРУМі

1-3 квітня 2013 року представники Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України Новохацька Н.А. та Охарєв В.О. взяли участь в роботі ГІС-ФОРУМу «ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО». Організаторами ГІС-ФОРУМу були Харківський національний університет імені В.Н. Каразина, компанії «Інтетикс», «ГІСІНФО» та «Навігаційно-геодезичний центр» при підтримці Благодійного фонду сприяння розвитку геоінформаційних технологій «ГІС -Асоціація України».

Детальнiше »
15 Квiтня 2013
Участь у виставці Участь у виставці

Участь у виставці

23-25 квітня 2013 року Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України бере участь у виставці спеціалізованого обладнання та технологій «Наука – виробництву».

Детальнiше »
3 Квiтня 2013
Висунення на здобуття Державної премії Висунення на здобуття Державної премії

Висунення на здобуття Державної премії

28 березня 2013 року Вченою радою Інститутом телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України висунуто на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки за 2013 рік роботу «Використання природних ресурсів в умовах екологічних обмежень».

Детальнiше »
<< < 10 11 12 13 >