Актуальне

23 Квiтня 2013
Участь у ГІС-ФОРУМі Участь у ГІС-ФОРУМі

Участь у ГІС-ФОРУМі

1-3 квітня 2013 року представники Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України Новохацька Н.А. та Охарєв В.О. взяли участь в роботі ГІС-ФОРУМу «ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО». Організаторами ГІС-ФОРУМу були Харківський національний університет імені В.Н. Каразина, компанії «Інтетикс», «ГІСІНФО» та «Навігаційно-геодезичний центр» при підтримці Благодійного фонду сприяння розвитку геоінформаційних технологій «ГІС -Асоціація України».

Детальнiше »
15 Квiтня 2013
Участь у виставці Участь у виставці

Участь у виставці

23-25 квітня 2013 року Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України бере участь у виставці спеціалізованого обладнання та технологій «Наука – виробництву».

Детальнiше »
3 Квiтня 2013
Висунення на здобуття Державної премії Висунення на здобуття Державної премії

Висунення на здобуття Державної премії

28 березня 2013 року Вченою радою Інститутом телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України висунуто на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки за 2013 рік роботу «Використання природних ресурсів в умовах екологічних обмежень».

Детальнiше »
25 Лютого 2013
 Висунення роботи на здобуття премії Президента для молодих вчених у 2013 році   Висунення роботи на здобуття премії Президента для молодих вчених у 2013 році

Висунення роботи на здобуття премії Президента для молодих вчених у 2013 році

05 лютого 2013 року Вченою радою Інституту висунуто роботу “Просторовий аналіз та геомоделювання забруднення вод і ґрунтів засобами дистанційного зондування Землі” та авторського колективу у складі: Анпілової Є.С., Клименко В.І., Крети Д.Л. на здобуття премії Президента України для молодих вчених у 2013 році.

Детальнiше »
28 Сiчня 2013
Науковий співробітник Інституту стала володаркою гранту Президента України для обдарованої молоді Науковий співробітник Інституту стала володаркою гранту Президента України для обдарованої молоді

Науковий співробітник Інституту стала володаркою гранту Президента України для обдарованої молоді

Грант Президента України в розмірі 55 тисяч гривень отримала науковий співробітник Інституту Марина ПОПОВА для реалізації проекту «Створення засобів формування та використання комп’ютерних онтологій для реалізації ділових ігор в галузі екологічної освіти».

Детальнiше »
<< < 10 11 12 13 >