Актуальне

16 Жовтня 2014
 1-а Міжнародна наукова конференція молодих вчених і спеціалістів: «Роль мультидисциплінарного підходу у вирішенні актуальних проблем фундаментальних і прикладних наук» (технічні, хімічні та науки про Землю), м. Баку, Азербайджан   1-а Міжнародна наукова конференція молодих вчених і спеціалістів: «Роль мультидисциплінарного підходу у вирішенні актуальних проблем фундаментальних і прикладних наук» (технічні, хімічні та науки про Землю), м. Баку, Азербайджан

1-а Міжнародна наукова конференція молодих вчених і спеціалістів: «Роль мультидисциплінарного підходу у вирішенні актуальних проблем фундаментальних і прикладних наук» (технічні, хімічні та науки про Землю), м. Баку, Азербайджан

Співробітники ІТГІП НАН України, молоді вчені Клименко В. І., Анпілова Є. С. та Новохацька Н. А. прийняли участь у 1-й Міжнародній науковій конференції молодих вчених і спеціалістів, що була присвячена розгляду питань використання та ролі мультидисциплінарного підходу у вирішенні актуальних проблем фундаментальних і прикладних наук, обговоренню наукових досягнень в галузі технічних, хімічних наук та науки про Землю, а також перспективи на майбутнє.

Детальнiше »
6 Жовтня 2014
 VII-а міжнародна школа-семінар «Теорія прийняття рішень», Ужгород, Україна   VII-а міжнародна школа-семінар «Теорія прийняття рішень», Ужгород, Україна

VII-а міжнародна школа-семінар «Теорія прийняття рішень», Ужгород, Україна

29 вересня – 4 жовтня 2014 року відбулася VII-а міжнародна школа-семінар “Теорія прийняття рішень”, м. Ужгород. Від Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України цього року на школі-семінарі доповідала к.т.н., н.с. Кряжич О.О.

Детальнiше »
2 Жовтня 2014
 XIIІ Міжнародна науково-практична конференція   XIIІ Міжнародна науково-практична конференція

XIIІ Міжнародна науково-практична конференція

В період з 29 вересня по 2 жовтня 2014 року в м.Києві, Пуща-Водиця, на базі Учбово-рекреаційного центру «Міжнародний центр дитячої наукової творчості» відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням заходами в надзвичайних ситуаціях».

Детальнiше »
25 Серпня 2014
В.В. Радчук – лауреат Державної премії України  В.В. Радчук – лауреат Державної премії України

В.В. Радчук – лауреат Державної премії України

Диплом і медаль лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки 2013 року доктору геологічних наук В.В. Радчуку вручив особисто президент Національної академії наук України Б. Є. Патон.

Детальнiше »
22 Серпня 2014
З Днем Незалежності! З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!

24 серпня 1991 року наша країна зробила рішучий крок у своє майбутнє. Цього дня Верховною Радою УРСР було прийнято Акт проголошення незалежності України.

Детальнiше »
< 1 2 3 4 5 > >>