Актуальне

6 Червня 2014
Вітаємо зі Святом Трійці! Вітаємо зі Святом Трійці!

Вітаємо зі Святом Трійці!

День Святої Трійці ми звикли називати просто – Трійця або Зелені Свята. Для нас це свято більш народне, етнічне, мистецьке, аніж релігійне. Адже уквітчання своїх осель, згадування того, як святкували ці дні наші бабусі й дідусі, є сенсом цих днів для багатьох з нас.

Детальнiше »
28 Травня 2014
Вітаємо лауреатів премії президента України для молодих учених 2013 року Вітаємо лауреатів премії президента України для молодих учених 2013 року

Вітаємо лауреатів премії президента України для молодих учених 2013 року

Клименко В.І. та Анпілова Є.С. – співробітниці Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України отримали зазначену нагороду спільно з Кретою Д.Л. – співробітником Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” за роботу „Просторовий аналіз та геомоделювання забруднення вод і ґрунтів засобами дистанційного зондування Землі”.

Детальнiше »
16 Травня 2014
17 травня 2014 р. – День науки в Україні 17 травня 2014 р. – День науки в Україні

17 травня 2014 р. – День науки в Україні

Керівництво Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України щиро вітає усіх колег, співробітників інституту та інших академічних організацій з Днем науки.

Детальнiше »
26 Березня 2014
Проведено 6-ту Всеукраїнську наукову школу-семінар Проведено 6-ту Всеукраїнську наукову школу-семінар

Проведено 6-ту Всеукраїнську наукову школу-семінар

25 березня 2014 року Інститутом телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України проведено 6-ту Всеукраїнську наукову школу-семінар з питань науково-методичних засад застосування і впровадження ДЗЗ/ГІС-технологій.

Детальнiше »
14 Березня 2014
Презентація науково-освітнього порталу «Тарас Шевченко» Презентація науково-освітнього порталу «Тарас Шевченко»

Презентація науково-освітнього порталу «Тарас Шевченко»

12-13 березня 2014 року науковці Інституту телекомунікацій та глобального інформаційного простору НАН України взяли активну участь у презентації науково-освітнього порталу «Тарас Шевченко».

Детальнiше »
< 1 2 3 4 5 > >>