Актуальне

2 Жовтня 2014
 XIIІ Міжнародна науково-практична конференція   XIIІ Міжнародна науково-практична конференція

XIIІ Міжнародна науково-практична конференція

В період з 29 вересня по 2 жовтня 2014 року в м.Києві, Пуща-Водиця, на базі Учбово-рекреаційного центру «Міжнародний центр дитячої наукової творчості» відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням заходами в надзвичайних ситуаціях».

Детальнiше »
25 Серпня 2014
В.В. Радчук – лауреат Державної премії України  В.В. Радчук – лауреат Державної премії України

В.В. Радчук – лауреат Державної премії України

Диплом і медаль лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки 2013 року доктору геологічних наук В.В. Радчуку вручив особисто президент Національної академії наук України Б. Є. Патон.

Детальнiше »
22 Серпня 2014
З Днем Незалежності! З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!

24 серпня 1991 року наша країна зробила рішучий крок у своє майбутнє. Цього дня Верховною Радою УРСР було прийнято Акт проголошення незалежності України.

Детальнiше »
13 Червня 2014
Меморіальна дошка академіку та створювачу МЕОМ академіку С.О. Лебедєву Меморіальна дошка академіку та створювачу МЕОМ академіку С.О. Лебедєву

Меморіальна дошка академіку та створювачу МЕОМ академіку С.О. Лебедєву

У Києві, біля Свято-Пантелеймонівського монастиря, на місті створення першої у континентальній Європі комп’ютерної машини, була відкрита меморіальна дошка пам’яті академіка Лебедєва.

Детальнiше »
6 Червня 2014
Вітаємо зі Святом Трійці! Вітаємо зі Святом Трійці!

Вітаємо зі Святом Трійці!

День Святої Трійці ми звикли називати просто – Трійця або Зелені Свята. Для нас це свято більш народне, етнічне, мистецьке, аніж релігійне. Адже уквітчання своїх осель, згадування того, як святкували ці дні наші бабусі й дідусі, є сенсом цих днів для багатьох з нас.

Детальнiше »
< 1 2 3 4 5 > >>