Актуальне

22 Серпня 2014
З Днем Незалежності! З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!

24 серпня 1991 року наша країна зробила рішучий крок у своє майбутнє. Цього дня Верховною Радою УРСР було прийнято Акт проголошення незалежності України.

Детальнiше »
13 Червня 2014
Меморіальна дошка академіку та створювачу МЕОМ академіку С.О. Лебедєву Меморіальна дошка академіку та створювачу МЕОМ академіку С.О. Лебедєву

Меморіальна дошка академіку та створювачу МЕОМ академіку С.О. Лебедєву

У Києві, біля Свято-Пантелеймонівського монастиря, на місті створення першої у континентальній Європі комп’ютерної машини, була відкрита меморіальна дошка пам’яті академіка Лебедєва.

Детальнiше »
6 Червня 2014
Вітаємо зі Святом Трійці! Вітаємо зі Святом Трійці!

Вітаємо зі Святом Трійці!

День Святої Трійці ми звикли називати просто – Трійця або Зелені Свята. Для нас це свято більш народне, етнічне, мистецьке, аніж релігійне. Адже уквітчання своїх осель, згадування того, як святкували ці дні наші бабусі й дідусі, є сенсом цих днів для багатьох з нас.

Детальнiше »
28 Травня 2014
Вітаємо лауреатів премії президента України для молодих учених 2013 року Вітаємо лауреатів премії президента України для молодих учених 2013 року

Вітаємо лауреатів премії президента України для молодих учених 2013 року

Клименко В.І. та Анпілова Є.С. – співробітниці Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України отримали зазначену нагороду спільно з Кретою Д.Л. – співробітником Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” за роботу „Просторовий аналіз та геомоделювання забруднення вод і ґрунтів засобами дистанційного зондування Землі”.

Детальнiше »
16 Травня 2014
17 травня 2014 р. – День науки в Україні 17 травня 2014 р. – День науки в Україні

17 травня 2014 р. – День науки в Україні

Керівництво Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України щиро вітає усіх колег, співробітників інституту та інших академічних організацій з Днем науки.

Детальнiше »
< 1 2 3 4 5 > >>