Тренінги “Data Science Bootcamp”

Старший науковий співробітник Відділу природних ресурсів Анпілова Євгенія Сергіївна відвідала серію тренінгів “Data Science Bootcamp”, організовану американською компанією Integrated Technology Laboratory LLC (Intela) для підвищення кваліфікації викладачів і науковців українських установ в сфері інтелектуального аналізу даних, що проводилась 12-15 та 16-19 серпня на території НТУУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

В рамках заходу було проведено два чотириденних тренінги від IBM COGNITIVE CLASS і бренду візуалізації даних TABLEAU.

Тренінги від IBM було присвячено основам науки про дані (Data Science).

Фахівці IBM розповіли, як використовувати популярні мови програмування для аналізу даних і їх візуалізації, ознайомили з деякими алгоритмами машинного навчання, методами і технологіями обробки великих обсягів даних тощо. Практичну частину учасники тренінгу відпрацьовували на базі популярних відкритих інструментів для вивчення даних IBM Data Scientist Workbench, включаючи Jupyter (IPython), RStudio IDE, Apache Spark, Apache Hadoop і ін.

Курс TABLEAU дозволив слухачам оволодіти основами роботи з настільним програмним забезпеченням для візуалізації даних і їх представлення у вигляді інтерактивних звітів і тематичних панелей.

Анпілова Є.С., успішно склала відповідні іспити та отримала сертифікати про навчання і успішне завершення курсів від Intela і IBM, а також свідоцтво про підвищення кваліфікації КПІ ім. Ігоря Сікорського.