15-17 жовтня 2013 року відбувся Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології – 2013», який організовано за підтримки Національної академії наук України і Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Мета Форуму – презентація найбільш перспективні інноваційні розробки і технології та сприяння налагодженню контактів між науковими організаціями і підприємствами реального сектору економіки.

Упродовж трьох днів працювали спеціалізовані експозиції, які дозволили відвідувачам ознайомитися з останніми досягненнями у сфері космічних технологій та ІКТ, нанотехнологій, лазерних технологій, біотехнологій, новітньої освітлювальної техніки, енергозбереження.

Новацією Міжнародного науково-технологічного форуму «Наука. Інновації. Технології – 2013» стала публічна презентація робіт претендентів на Державну премію України в галузі науки і техніки за 2013 рік

Серед таких робіт був представлений цикл наукових праць «Використання природних ресурсів України в умовах екологічних обмежень», що спрямований на запровадження нових принципів і механізмів регулювання  використання природних ресурсів у поєднанні з організаційним і нормативно-правовим  забезпеченням в господарську практику, бюджетну політику, урядові програмні документи і Закони України.

Авторами зазначеного вище циклу робіт Андрієвський І.Д., Коржнев М.М., Курило М.М., Красовський Г.Я., Міщенко В.С., Павлишин В.І., Радчук В.В., Хвесик М.А., Хлобистов Є.В.

Експозиція представлена авторами зазначеного вище циклу наукових праць складалася з інформаційних стендів, двох презентацій та низки монографій, підручників і навчальних посібників.

Від Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору  НАН України у Форумі взяли участь Станіслав Олексійович Довгий, Олександр Миколайович Трофимчук, Валентин Васильович Радчук та інші науковці.