Автори: С.О.Довгий, О.В.Копійка

В монографії розглянута задача побудови ІЕ-інфраструктури, як єдиної інформаційної платформи, яка інтегрує усі технології Індустрії 4.0. Єдина інформаційна платформа відповідає концепції RAMI 4.0 та використовує хмарні технології, які базуються на моделі обслуговування IaaS сервісних Центрів обробки даних.

Основний акцент зроблено на використання сервісів IT-інфраструктури для цифрової трансформації. Цифрова трансформація передбачає впровадження організацією цифрових технологій для оцифрування нецифрових продуктів, послуг або операцій. Метою впровадження цифрової трансформації є збільшення цінності за рахунок інновацій, винаходів, досвіду клієнтів або ефективності.

Показано, що технологічні компоненти ІТ-інфраструктури сприяють роботі і керують бізнес-функціями. ІТ-інфраструктуру розглядаємо як основу технологічних систем. Усі організації, які покладаються на технології для ведення свого бізнесу, можуть отримати вигоду від наявності надійної взаємопов’язаної  ІТ-інфраструктури.

Представлена модель ІТ-інфраструктури телекомунікаційних операторів, яка має стати еталонною для інформаційних систем, які забезпечують цифрову трансформацію.

Представлені загальні відомості про фактори, які слід враховувати при плануванні проектів дата-центрів у відповідності до стандарту ANSI/TIA-942 «Telecommunications Infrastructure Standart for Data Centers».

Завантажити PDF