Чергова зустріч учасників консорціуму з реалізації проекту TEMPUS INURE «Інтегрована інформаційна система управління університетом: впровадження досвіду ЄС у країнах СНД» відбулася в Кутаїсі (Грузія) в рамках міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми соціально-економічного розвитку та інформатизації: нові виклики та перспективи» 26-27 жовтня 2013 року.

 

В урочистій атмосфері пролунали слова привітання декана Кутаїського університету, асоційованого професора Кахи Габелашвілі і координатора проекту, професора Університету Кобленц-Ландау Сергія Чернишенко.

Під час роботи секції «Інформаційні технології в науці, освіті та економіці; Інформатика та університетський менеджмент» представники Грузії, України, Білорусії, Молдови, Польщі, Німеччини та Нідерландів поділилися досвідом створення та використання інформаційної системи управління університетом. Молодший науковий співробітник Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України Марина Попова презентувала концепцію системи підтримки прийняття рішень (СППР) як модуля інтелектуального пошуку найкращих рішень у питаннях, пов’язаних з процесами управління університету.

Під час координаційних зустрічей, що відбулися в стінах Батумського державного університету ім. Шота Руставелі 28-29 жовтня 2013, учасники консорціуму обговорили стан виконання завдань проекту, представили звіти про конкретні результати роботи команд, намітили плани і досягли домовленості про подальшу співпрацю.