Старший науковий співробітник відділу природних ресурсів ІТГІП НАНУ к.т.н., ст. досл. Кряжич Ольга Олександрівна стала однією з переможниць відбору до проєкту ONLY: Open a New Leader in Yourself.

Проект ONLY є mini-MBA для представниць українських вишів. З 400 заявок було відібрано 34 учасниці, які 20 березня прибули до Національного університету Львівська політехніка для початку роботи. Попереду – півроку занять в з менторами-інструкторами Kingston University, які відбуватимуться як в дистанційному, так і очному форматі.

Під час цього навчання науковиці ознайомляться з особливостями реалізації бізнес-ініціатив на платформах освітніх установ, складуть свої проекти, за якими і відбувався відбір до навчальної групи, а три переможиці проектів поїдуть на стажування до Kingston University.

Кряжич О.О., яка за сумісництвом працює доцентом кафедри цифрових технологій навчання в Університеті Сковороди у Переяславі, на відбір проекту ONLY подала ідею щодо створення технологічного хабу на базі університету із залученням до ініціативних розробок співробітників ІТГІП НАНУ.

Такий підхід дозволить не лише створювати у студентських лабораторіях певні розробки, а дійсно реалізовувати інноваційний підхід та наступність поколінь, формувати потенціал майбутніх винахідників, програмістів, педагогів, здатних передавати свої знання та вміння іншим, відбирати талановитих студентів для подальшої наукової роботи. Метою такого хабу буде розробка літальних апаратів, частин до них, а також робототехнічних комплексів як для потреб війська, так і швидкої адаптації створюваних приладів для виконання мирних задач: розмінування територій, виявлення зон екологічного лиха, насадження дерев за допомогою БПЛА та інших завдань поствоєнного відновлення країни.

ONLY: Open a New Leader in Yourself  реалізується Kingston University, Національним університетом Львівська політехніка та Tech StartUp School за підтримки British Council Ukraine в рамках програми Going Global Partnerships Gender Equality Partnerships.

Фото: Tech StartUp School

 

Tags: ,