Кандидат технічних наук.

Лауреат премії Президента України для молодих вчених у 2018 року за роботу «Інформаційні технології оцінки антропогенного впливу на лімнологічні екосистеми України». Стипендіат стипендії НАН України для молодих вчених у 2017-2019 р.

Автор більше 40 публікацій, у тому числі 1 монографія.

Напрямки наукових досліджень: дослідження лімнологічних систем України в умовах наростаючого антропогенного навантаження; виявлення особливостей та закономірностей процесів техногенного та антропогенного впливу на екологічний стан лімнологічних систем з використанням інформаційно-аналітичних інструментів і технологій; створення картографічної моделі техногенного та антропогенного навантаження на локальну лімнологічну систему, використовуючи синтез контактних і дистанційних методів.

Проходить стажування у Департаменті географії Кембриджського університету відповідно до тристороннього договору  між Department of Geography in the University of Cambridge, запрошеним дослідником (Радчук Ігор) та Інститутом телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАНУ  від 08.11.2022 р. терміном на 1 рік.