Кандидат технічних наук.

Лауреат премії Президента України для молодих вчених у 2018 року за роботу «Інформаційні технології оцінки антропогенного впливу на лімнологічні екосистеми України». Стипендіат стипендії Президента України для молодих вчених у 2018-2019 р.. Нагороджено відзнакою для молодих вчених «Талант, натхнення, праця»

Автор понад 40 публікацій.

Основні напрями наукових досліджень: екологічна безпека, система екологічного контролю, лімноекосистеми, природно-заповідні території, геоінформаційна система, інформаційно-аналітична система, дистанційне зондування Землі. Реалізація науково обґрунтованого підходу до розроблення та впровадження інформаційно-аналітичної системи управління природоохоронними територіями, як складової системи екологічної безпеки із застосуванням найсучасніших технологій. Фахівець із стратегічної екологічної оцінки (СЕО), оцінки впливу на довкілля (ОВД).

Проходить стажування запрошеним дослідником у Департаменті географії Кембриджського університету відповідно до тристороннього договору між Department of Geography in the University of Cambridge та Інститутом телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАНУ від 01.11.2022 р. терміном на 1 рік. За Українською схемою академічної підтримки запрошених науковців (договір від 01.11.2022). Офіційна інформація щодо перебування на сторінці – University of Cambridge.

З 6 квітня асоційована як Senior associates до Lucy Cavendish College University of Cambridge (на період квітень 2023 року до 30 вересня 2025). Мета: співраця з коледжом для обміну досвідом та участь у навчальних заходах коледжу.