Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник.

Лауреат Премії Президента України для молодих вчених 2013 року за роботу „Просторовий аналіз та геомоделювання забруднення вод і ґрунтів засобами дистанційного зондування Землі”. Отримала «Грант Президента України для обдарованої молоді на 2013 рік» та реалізувала проект „Створення картографічної моделі якості поверхневих вод методами геоінформаційних технологій”

Автор більше 70 публікацій.

Основні напрями наукових досліджень: використання та створення регіональних геоінформаційних систем управління екологічною безпекою, природокористуванням та охороною довкілля. Проведення досліджень складних природно-техногенних геосистем «техногенний об’єкт – довкілля», аналіз природно-ресурсного потенціалу, оптимізація забруднення поверхневих вод, ґрунтів і атмосфери, моделювання глобальних біосферних процесів, прогноз геофізичних подій, зокрема, геологічних та екологічних в умовах  глобальних змін клімату.

З 2018 року Помічник національного координатора проекту «Оцінка технологічних потреб в Україні» / TECHNOLOGY NEEDS ASSESSMENT UKRAINE.

Членство в професійних організаціях: Сертифікат про асоційоване членство. ГО Світовий центр даних «Геоінформатика та сталий розвиток» / Sertificate of Associate Membership Non-governmental Organization World data center “Geoinformatics and Sustainable Development” subdivision “Geomatic” #15031 15 May 2015.