Завідувач відділу досліджень навколишнього середовища доктор технічних наук, с.н.с. Василь Триснюк взяв участь у Восьмій міжнародній науково-практичній конференцїї “Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування“, яка проходила у місті Львів 9-12 жовтня 2023 року та виступив з доповіддю “Моделювання природно-технічної системи гідроресурсів для безпеки обєктів критичної інфраструктури“.
![](https://i0.wp.com/itgip.org/wp-content/uploads/2023/10/day_1_085-jpg.webp?resize=887%2C591&ssl=1)
Метою Конференції є підвищення ролі надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва з питань надрокористування, вирішення питань залучення інвестицій в мінерально-сировинний комплекс держави, обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр; обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування; проблеми нарощення мінерально-сировинної бази України, визначення нових напрямів наукових досліджень.
Tags: Василь Триснюк, події