Спеціалізована вчена рада ДФ 26.255.002, утворена відповідно до наказу Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України № 17-с від 26 червня 2023 року, для захисту дисертації Голована Юрія Мироновича на тему: «Геоінформаційні технології оцінки і прогнозу якості ґрунтів на регіональному рівні» з галузі знань 12 – Інформаційні технології за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки на здобуття ступеня доктора філософії у складі:

Голова ради – д.т.н., доцент Терентьєв Олександр Миколайович, провідний науковий співробітник ІТГІП НАНУ;

Члени ради

  • д.т.н., професор Калюх Юрій Іванович, головний науковий співробітник ІТГІП НАНУ (рецензент);
  • к.т.н., старший дослідник Кряжич Ольга Олександрівна, старший науковий співробітник ІТГІП НАНУ (рецензент);
  • д.т.н., доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Жебка Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри технологій цифрового розвитку Навчально-наукового інституту інформаційних технологій, Державний університет телекомунікацій (офіційний опонент);
  • к.т.н., доцент Мошенський Андрій Олександрович, доцент кафедри інформаційних технологій штучного інтелекту і кіберзахисту Національного університету харчових технологій (офіційний опонент).

Наказ

Наказ про створення разової ради СВР ДФ 26.255.002 розміщений за посиланням:

Завантажити PDF

Захист

Захист дисертації відбудеться  22 серпня 2023 року о 14:00 за адресою: 03186, м. Київ, Чоколівський бульвар, 13, 601 каб. в режимі відео-конференції на платформі Youtube.

Документи

Запис трансляції захисту

 

Tags: , , , , ,