Міжнародним Союзом Електрозв’язку видано Звіт за результатами роботи Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства (ВСІС). У Звіті зазначено, що в Україні Інститутом телекомунікацій та глобального інформаційного простору Національної Академії наук (НАН) розроблено низку методів з визначення найперспективніших технологій для побудови мереж наступного покоління на основі моделювання нової побудови або модернізації існуючих телекомунікаційних мереж. За допомогою цих методів були побудовані мережа загальноосвітніх установ України (Проект “Відкритий світ”/Open World project) та багато інших загальнонаціональних мереж.

Нагадаємо, що Всесвітній саміт з питань інформаційного суспільства відбувся 13 – 17 травня 2013 року в Женеві (Швейцарія) під егідою Міжнародного союзу електрозв‘язку. Такий захід проводиться щорічно за участю представників урядів, міжнародних організацій, громадськості та провідних ІКТ-корпорацій з метою всебічного обговорення та визначення кроків з втілення рішень ВСІС.

Минулорічний Саміт, участь в якому брали близько 2000 делегатів з усіх регіонів світу, був присвячений пошукам ефективних стратегій та механізмів використання потенціалу ІКТ для прискорення прогресу в досягненні Цілей розвитку тисячоліття, визначених світовою спільнотою на 2015 рік.

Звіт про Всесвітній Саміт з питань інформаційного суспільства – 2013:

http://www.itu.int/dms_pub/itu-s/opb/pol/S-POL-WSIS.REP-2013-E07-PDF-E.pdf